Contact

JWM Metaalservice BV
Laarakkerweg 30 a
5061 JR  Oisterwijk

Telefoon: 013 - 50 30 591
E-mail:    info@metaalservice.nl

Via onderstaande e-mail adressen kunt u ons bereiken.

Administratie + digitale facturen:
administratie@metaalservice.nl

Offerte aanvragen:
offerte@metaalservice.nl

Bestellingen:
order@metaalservice.nl

Heeft u een vraag over een van onderstaande zaken dan kunt u de juiste medewerker rechtstreeks bereiken via zijn persoonlijke e-mail adres.

Directie:
Sander van der Wedden
svdwedden@metaalservice.nl

Technische info en productie:
Marcel Vermeulen
mvermeulen@metaalservice.nl

Mark-Jan Vera
mjvera@metaalservice.nl

Verkoop:
Jeroen Adams
jadams@metaalservice.nl

Hans van Breugel
hvanbreugel@metaalservice.nl

Buislaser verkoop:
Jaap Dekkers
jdekkers@metaalservice.nl

Buislaser productie:
Sebastian Bravenboer
sbravenboer@metaalservice.nl

Bas Hamers
bhamers@metaalservice.nl

Order intake:
Roy Steenbakkers
rsteenbakkers@metaalservice.nl

Logistiek / Planning:
Sjel Brekelmans
sbrekelmans@metaalservice.nl


Route

Laarakkerweg 30 a, Oisterwijk
297 ms
JMW Metaalservice Laarakkerweg 30a, 5061 JR Oisterwijk T +31 (0)13 5030 591 info@metaalservice.nl